نگار
۵ آذر ۱۳۸۷
وبلاگ نگار

با سلام به دوستان گرامی

منظور از برپایی این وبلاگ ایجاد پایگاهی برای حل مشکلات ، پاسخ به پرسشها و تبادل نظرات دوستان است. برای رسیدن به چنین هدفی نیازمند همکاری شما دوستان عزیز بوده که با ارسال پرسش و نظرات خود در وبلاگ مربوطه یاری دهنده باشند. لذا خواهشمندم هرگونه اشکال ، پرسش و یا نظری دارید در وبلاگ منظور شده به آن ثبت نمایید.

برای پاسخ به سوال و نظر شما در هریک از زمینه های: شراب ، مشروبات سنگین ، آبجو ، تصاویر و جداول ، آگاهی های عمومی ، خوراک و ابتکارات وبلاگ جداگانه ای در نظر گرفته شده است و با آنکه با هم مرتبط هستند ولی هر یک بعنوان وبلاگی مستقل عمل میکنند. برای رسیدن به چنین هدفی اگر سوال شما مربوط به عنوان این وبلاگ نباشد از پاسخگویی به آن شرمنده هستم.

اگر تعداد سوالات شما در چند مورد مختلف است خواهش دارم هر یک را در وبلاگ مربوطه و جداگانه ثبت نمایید.

به امید روزی که مطالب و نطرات ثبت شده در هر یک از وبلاگها ، بانک اطلاعاتی کاملی را در آن مورد بخصوص تشکیل دهند.

این وبلاگ فقط در مورد تصاویر و جداول است.

برچسب‌ها:

posted by ساقي باده‌سرا @ ۱۳:۰۵  
2 Comments:
 • At ۱۲:۵۴, Blogger کوروش کبیر said…

  سلام ساقی
  یه پیشنهادی داشتم در مرود اینکه یه مکانی ایجاد شه برای عکس های بچه ها از کارخودشون یا چیزایی که درست کردن و یا عکس هایی که در نت موجوده در این مورد و لوازم کار و ....

  با تشکر و امید برای روزافزون شدن این هنر در ایران

   
 • At ۱۵:۰۹, Blogger ساقي باده سرا said…

  پاسخ 1:

  دوست عزيز كوروش كبير:
  به اطلاع ميرساند، هرچند ابتكارات دوستان را در اولين لينك زير ميتوان پيدا كرد و تصاوير موجود در اينترنت را هم (در هر موضوع مورد بحث) در دومين آدرس ذيل، قطعا پيشنهاد شما مورد بررسي قرا خواهد گرفت:
  http://meysara7.blogspot.com/
  http://meysara3.blogspot.com/
  با احترام.

   

ارسال یک نظر

<< خانه
 

پست های قبلی
گذشته ها
توجه

لطفا هرگونه سوالی را در وبلاگ مربوط و مخصوص به آن نوشته و ارسال کنید. متاسفانه سوالاتی که مربوط به این وبلاگ نباشد قادر به پاسخگویی نیستم

پیوندها
Powered by

BLOGGER